Вила „Ла Мунте“: Крушево

Крушевски регион
Цена од:

1,500.00 ден

Сместување во Крушево


Макс. Капацитет : 24
Кревети : 24
Check In : 14:00
Check Out : 11:00
Wi-Fi
Чист Воздух

Вклучено во цена:

  • 1500 минимална цена за наем на соба до 2500 денари максимална цена
  • Цената варира во зависност од бројот на ноќевања, викенди, работни денови и вид на соба.
  • Греење/Ладење
  • ТВ/Wi-Fi

Не е вклучено во цена:

  • Транспорт до сместувањето
  • Храна
  • Паркинг (кој може да се користи градскиот на 20 метри)

Вила „Ла Мунте“ се наоѓа во строгиот центар на Крушево на самата пешачка зона. Располага со 7 соби и тоа 1 соба двокревета, 6 соби се спални соби со плус кревети во собите од 20 до 35 метри2.

Собите се опремени со ТВ, фижидер, плакар, интернет. Вилата има дневен престој кој гостите може да го користат за дружба.

Собите имаат мини чајна кујна со електричен бокал, електично ѓезве. Секоја соба има сопствен тоалет.

Вилата е опремена со Wi-Fi. Вилата нема паркинг простор, се користи градскиот паркинг кој е на 20 метри од вилата.

Максималниот капацитер е за 24 лица.

Вилата се наоѓа во мирно опкружување.

Check in: 14:00 часот
Check out: 10:00 часот

Клучот се подига од сопствениците на вилата кои ги чекаат гостите пред самата вила.

Постелнините и пешкирите се менуваат редовно.

Вилата не дозволува влез на домашни миленици, а има простор за оставање велосипеди.

Контакт за резервации: +38975352887 [email protected]

Остави Рецензија

Доколку го имате посетено ова сместување