Мавровски регион

Апартмани Форест

Апартмани Форест

Мавровски регион Цена од:

1,537.00 ден

Апартмани Форест на Маврово. Располага со 2 апартмани. Апартман Форест 1 и апартман Форест 2.

Вклучено во цена:

  • Од 1-ви ноември цената за едно ноќевање преку недела е 25 евра, а за викенд резервации се прават со минимум две ноќевања, која цена е 70 евра. Цените варираат во зависност од сезоната.
  • Wi-Fi
  • Паркинг
  • Греење

Не e вклучено во цена:

  • Транспорт до сместувањето

Првиот апартман е со брачен кревет, тросед, двосет на спуштање и машина за перење и сушање. Вториот апартман е со брачен кревет и тросед на спуштање. Просторот е отворен, и нема посебни соби. Кујните се комплетно опремени. Располага со Wi-Fi, паркинг. Во апартманите може да се сместат до четири лица. Се наоѓаат на 200 метри од ски центарот. Ви препорачуваме скијање, планинарење и спортови на вода. 

Локацијата на апартманите е во планина покрај шума. 

Check in: Од 12:00 часот
Check out: До 10:30 часот.

Лице што е овластено за оддржување на апартманите истото ги сместува гостите. Чистењето е вклучено во цената ако гостите останат повеќе од една недела. 

Координати: 41.648641,20.734388 и контакт за резервации: 075250640

Остави Коментар

Коментари

  • Ivan

    29.10.2021 15:27

    Po lice e cenava ili za dvajca