Симпатичен дрвен бунгалов во Маврово

Мавровски регион

Дрвениот бунгалов се наоѓа во Маврово, во населбата Крстови 1.


Макс. Капацитет : 3
Кревети : 3
Check In : 13:00
Check Out : 11:00
Pet Friendly
Паркинг
Wi-Fi
Чист Воздух

Вклучено во цена:

 • Цена за наем на објектот од ноќ
 • Цените варираат во зависност од периодот и бројот на ноќевања
 • Греење/Ладење
 • TV/Wi-Fi

Не е вклучено во цена:

 • Транспорт до сместувањето
 • Храна

Внатрешноста на ентериерот е скоцкана да одговара на планината. Сместувањето располага со 1 брачен кревет + 1 помошен кревет.

Има телевизор, интернет, тераса со поглед и скара.

Сместувањето има целосно опремена кујна.

Располга со Wi-Fi ComboBox.

Има свој приватен паркинг.

Капацитетот е за 2+1.

Сместувањето има свое уникатно дворче, а се наоѓа во шума со патче за прошетка и патче до езерото.

Сместувањето е во прв пред со поглед кон езеро (пострмен терен).

Соседството е мирно.

Check in: 13:00 (но доколку нема претходни гости може и со договор)
Check out: 11:00 (но доколку нема најавено нови гости може и со договор)

Клучот се подига од сопствениците со претходен договор.

За подолг период постелнина си обезбедуваат самите гости доколку сакат да се промени, инаку секогаш однапред без разлика на бројот на денови сместувањето има чиста обезбедена постелнина.

Вилата има лесен пристат до шумскиот пат.

Сместувањето дозволува влез на домашни миленици и има простор за остава на велосипеди. По потреба може и во подрумот на објектот.

Контакт за резервација: 075282541- Миа

Остави Рецензија

Доколку го имате посетено ова сместување

Коментари

 • Tea Angeleska

  20.01.2023 14:08

  Neprofesionalnost na nivo. Prvo se javuvaat i posle voopshto ne krevaat. "Se kazuva imam slobodni termini ili nemam". Tolku