Мавровски регион

Вила во Никифорово

Вила во Никифорово

Мавровски регион Цена од:

3,690.00 ден

Вилата се наоѓа на 6 километри од ски центарот во Маврово.

Вклучено во цена:

 • Цена од наем на цела вила од ноќ
 • Цената варира (Може да биде и пониска и повисока во зависност од периодот и престојот)
 • Греење на дрва
 • Wi-Fi
 • ТВ
 • Приватен паркинг

Не е вклучено во цена:

 • Транспорт до вилата
 • Храна

Вилата се наоѓа на 6 километри од ски центарот во Маврово. Располага со два посебни спрата во кои има две соби и тоа брачни и дополнителна фотеља на расклопување во кујната со трпезариска маса и купатило со тоалет. 

Втор спрат има дневна со кујна во кој има еден брачен кревет и спална соба во кој има брачен кревет и фотеља на расклопување. 

Кујните се комплетно опремени. 

Има Wi-Fi, приватен паркинг за 4 коли. Капацитетот на цела куќа е од 10 до 12 лица. 

Во Никифорово има хостел, планинарски патеки, а езерото од вилата е на само 3 минути. Ова е мирна и тивка област. 

Гостите може да се сместат по 10:00 часот. Клучот се подига од сопственикот кој ги чека во самата вила која е претходно затоплена. 

Доколку гостите останат подолго време, апартманите се чистат. 

Информации и резервации на: 071 530 765 

Остави Коментар

Коментари

 • Blagica

  02.01.2022 19:43

  Slobodno od 6januari tri noki i cena za cetvorica familija

 • Nenad Petrushevski

  08.11.2021 07:46

  Zdravo, dali imate slobodni kapaciteti vo periodot od 30.12.2021 - 02.01.2022? Blagodaram! Pozdrav, Nenad