Кочански регион

Вила Алек: Пониква

Вила Алек: Пониква

Кочански регион Цена од:

3,500.00 ден

Вила Алек се наоѓа на главниот пат кон Пониква на 1300 метри надморска височина.

Вклучено во цена:

 • Најниска цена е 3500 за наем на цела вила доколку се изнајми на повеќе од 2 ноќевања
 • Цената за две ноќевања е 4000 денари, додека едно ноќевање не е дозволено
 • ТВ
 • Топла вода
 • Сопствено парно греење во цела вила

Не е вклучено во цена:

 • Транспорт до вилата
 • Храна
 • Wi-Fi
Вила Алек се наоѓа на главниот пат кон Пониква на 1300 метри надморска височина. Викендицата е на 2 спрата, располага со 3 спални соби, во двете спални соби кои се на спратот, секоја располага со брачен кревет и еден помошен.

Третата спална е со два поединечни кревети. Капацитет на сместување од 10 до 12 лица. Вилата располага со два тоалети/купатила, две дневни соби со петосед кој е на развлекување и може да се користи и за спиење. Вилата има сопствено парно греење на дрва.

Кујната е комплетно уредена со шпорет на плин и поединечна вградена фурна. Комплетно е уредена со прибор за јадење. Надвор поседува место за седење со скара на ќумур. Во непосредна близина е ресторанот „Осоговска куќа", црквата св. Климент Охридски, и прекрасна стаза за пешачење. Викендицата е во борова шума, со сопствен паркинг, не поседува интернет, но има 3 телевизори. 

Она што ни е потенцирано од сопствениците е дека пред доаѓање на гостите во викендицата е веќе топло. Клучот за викендицата се подига во  Кочани, а времето за сместување во вилата е според договорот со сопственикот, а истото важи и за одјавување од викендицата.

Цена за сместување е 4000 ден од едно ноќевање, а се резервира за минимум две ноќевања. Доколку сакате да се задржете повеќе од 2 ноќевања, цената е 3500 денари.

Телeфонски број за резервација 076 490 640- Спирко 

Остави Коментар

Коментари

 • Natalija

  15.09.2022 15:44

  Super vikendica za zabava, ne smetas na nikogo.

 • M

  14.09.2022 19:40

  Прекрасна викендица, за одмор и рекреација.

 • Klara Kostova

  10.09.2022 21:20

  Zdravo, Sakam da prasam za Nova Godina dali e slobodna vilata i koja e cenata za dve nokevanja. Pozdrav

 • Кире Тренев

  06.09.2022 08:25

  Неколку години ја посетуваме викендицата, навистина прекрасно место за уживање.

 • Petar Georgievski

  06.09.2022 08:21

  Навистина прекрасна семејна вила за одмор и релаксација.

 • igor

  30.11.2021 19:17

  me interesira cena za 31 1 2 i dali ima prostor den dva da se ostane

 • Petar petrob

  05.11.2021 16:50

  Прекрасно место за фамилијарно уживање.