Вила Алек: Пониква

Кочански регион
Цена од:

4,500.00 ден

Вила Алек се наоѓа на главниот пат кон Пониква на 1300 метри надморска височина.


Макс. Капацитет : 12
Кревети : 12
Check In : 14:00
Check Out : 11:00
Климатизирано
Паркинг
Wi-Fi
Чист Воздух

Вклучено во цена:

 • Најниска цена е 4500 за наем на цела вила доколку се изнајми на повеќе од 2 ноќевања
 • Eдно ноќевање не е дозволено
 • ТВ/Wi-Fi
 • Топла вода
 • Сопствено парно греење во цела вила

Не е вклучено во цена:

 • Транспорт до вилата
 • Храна

Вила Алек се наоѓа на главниот пат кон Пониква на 1300 метри надморска височина. Викендицата е на 2 спрата, располага со 3 спални соби, во двете спални соби кои се на спратот, секоја располага со брачен кревет и еден помошен.

Третата спална е со два поединечни кревети. Капацитет на сместување од 10 до 12 лица. Вилата располага со два тоалети/купатила, две дневни соби со петосед кој е на развлекување и може да се користи и за спиење. Вилата има сопствено парно греење на дрва.

Кујната е комплетно уредена со шпорет на плин и поединечна вградена фурна. Комплетно е уредена со прибор за јадење. Надвор поседува место за седење со скара на ќумур. Во непосредна близина е ресторанот „Осоговска куќа", црквата св. Климент Охридски, и прекрасна стаза за пешачење. Викендицата е во борова шума, со сопствен паркинг, не поседува интернет, но има 3 телевизори. 

Она што ни е потенцирано од сопствениците е дека пред доаѓање на гостите во викендицата е веќе топло. Клучот за викендицата се подига во  Кочани, а времето за сместување во вилата е според договорот со сопственикот, а истото важи и за одјавување од викендицата.

Цена за сместување е 4500 ден од едно ноќевање, а се резервира за минимум две ноќевања. 

Телeфонски број за резервација 075 635 616

Остави Рецензија

Доколку го имате посетено ова сместување

Коментари

 • anastasija kolemisevska

  19.07.2023 13:44

  Идеално место за да се побегне од градската загаденост и топлина. Мир, тишина, убава природа и ладовина...

 • Sara Petreski

  21.04.2023 18:31

  Преубаво место за одмор и релаксација во преубава зимзелена шума. Викендицата ги поседува сите атрибути за разонода. Викендицата поседува интернет....

 • Ivona

  05.03.2023 18:05

  Викендицата ја посетуваме неколку пати, и навистина е идеална за одмор. Убава природа, викендицата ги има сите услови за непречено уживање.

 • Igor Dinevski

  05.03.2023 18:00

  Убаво место за одмор и релаксација со пријателите. Многу флексибилни сопственици.

 • Никола

  05.01.2023 12:43

  Убаво место, а одмор и релаксација во природа и чист воздух. Викендицата е топ средена.

 • zoran.mitrevski

  07.10.2022 17:50

  Убава природа,викендицата е топ. Се препорачува за семејство со деца.

 • Natalija

  15.09.2022 15:44

  Super vikendica za zabava, ne smetas na nikogo.

 • M

  14.09.2022 19:40

  Прекрасна викендица, за одмор и рекреација.

 • Klara Kostova

  10.09.2022 21:20

  Zdravo, Sakam da prasam za Nova Godina dali e slobodna vilata i koja e cenata za dve nokevanja. Pozdrav

 • Кире Тренев

  06.09.2022 08:25

  Неколку години ја посетуваме викендицата, навистина прекрасно место за уживање.

 • Petar Georgievski

  06.09.2022 08:21

  Навистина прекрасна семејна вила за одмор и релаксација.

 • igor

  30.11.2021 19:17

  me interesira cena za 31 1 2 i dali ima prostor den dva da se ostane

 • Petar petrob

  05.11.2021 16:50

  Прекрасно место за фамилијарно уживање.