Планинска викендичка на Влаина планина

Delchevo
Price from:

1,500.00 ден

Вила на Влаина планина. За да ја резервирате потребно е да испратите барање, по испратеното барање ќе добиете одговор со цена. Потоа можете да потврдите. Практикувајте резервации преку мејл, така е најбезбедно за вас и за домаќините.


Max. Capacity : 10
Beds : 10
Check In : 14:00
Check Out : 11:00
Pet Friendly
Air Conditioned
Parking
Wi-Fi
Clean Air

Included in price:

  • Цена за двајца 2,200 денари
  • Цена за четворица 3,300 денари
  • Цена од пет до седум лица 4,400 денари
  • Греење/Ладење
  • ТВ/Wi-Fi
  • Паркинг
  • Опремена кујна

Not included in price:

  • Транспорт до сместувањето
  • Храна

Вилата се наоѓа на планината Влаина на 1100 метри н.в. и на само 500 метри од граничниот премин Делчево. Вилата на сопствен имот од 10 хектари и сопствен пристапен пат обезбеден со капија

На самиот имот и во блиската околина има идеални патеки за пешачење и за велосипедизам. Гостите имаат можност и за краток шипинг до Благоевград ( Метро, Бриколаж ) кој што е на 30 км. Околу самата вила има прекрасна борова шума , огромен тревник , овоштарник и насад со лешници

Располага со паркинг за повеќе возила како и гаража


Кујната е комплетно опремена со целосен инвентар , Ел. шпорет фрижидер тостер итн.

На 6 километри има одличен рибен ресторан

Салон и кујна од 50 м кв , бања со туш , тв , интернет

Две спални со брачен кревет од кои едната е со тераса опремена со фотељи и маса

Во салонот има двосед и тросед од кои што троседот е на распуштање

Во соседството нема други вили , и иако е на само 100 метри од меѓународниот пат има совршена интима

Термин за сместување по предходен договор

Клучот за сместување го добиваат од сопственикот по пристигнувањето

Дозволен е влез на домашни миленици

Leave a comment

If You Have Visited This Accommodation