Вилата се наоѓа во Љубаништа


Макс. Капацитет : 10
Кревети : 10
Check In : 14:00
Check Out : 10:00
Pet Friendly
Паркинг
Wi-Fi
Чист Воздух

Вклучено во цена:

  • 60-120 евра во зависност од бројот на лица и периодот на изнајмување
  • TV/Wi-Fi

Не е вклучено во цена:

  • Транспорт до сместувањето
  • Храна

Располага со 4 спални, дневна, кујна и 2 купатила. 2 брачни кревети (160/200), 4 единечни (90/200) и гарнтитура на пуштање во дневна. Креветите се нови од оваа година.

Во спалните има кревети, наткасни и по 1 двокрилен плакар. Во дневната има гарнитура, комода, телевизор и фотеља. Кујната е опремена со стандардни елементи, шпоре, фрижидер, маса и столици. Има склоплива пластична маса која може да се извади надвор со 8 пластични столици.

Кујната е целосно опремена со шпоре и фрижидер и целосен прибор за јадење и готвење.

Вилата има Wi-Fi.

Вилата нема приватен паркинг, но зад куќата има голем слободен простор за паркирање

Максимланиот капацитет на гости е: 10 (8+2)

Вилата се наоѓа во близина на плажата Љубаништа, Галичица, манастир Св. Наум.

Во околината имате можност за јавање коњи, авантуристички парк.

Сместувањето се наоѓа на мирна локација во село Љубаништа.

Соседството е мирно и тивко.

Check in: 14:00 часот
Check out: 10:00 часот

Клучот се подига од жена задолжена за оддржување на викендичката.

Постелнината се менува на секои 7 дена, а крпите на секои 3 дена.

Сместувањето дозволува влез на домашни миленици, а има простор за остава на велосипеди.

Контакт: 071235802

Остави Рецензија

Доколку го имате посетено ова сместување