Апартман Кркуљ: Охрид

Охридски регион
Цена од:

1,845.00 ден

Контакт: 075 225 424- Иво

Вклучено во цена:

  • Цената варира во зависност од периодот и бројот на ноќевања
  • Јуни: 35 евра за наем од ноќ
  • Јули и август: 40 евра за наем од ноќ
  • Септември до јуни: 30 евра за наем од ниќ
  • Греење/Ладење
  • TV/Wi-Fi
  • Паркинг

Не е вклучено во цена:

  • Транспорт до сместувањето
  • Греење

Апартманот се наоѓа на булевар Туристичка 71/24 во Охрид.

Станува збор за еднособен апартман (спална и дневна). Апартманот има два кревети (брачен кревет и тросед на развлекување).

Апартманот има посебна дневна соба, кујна, спална соба, бања, балкон, машина за перење, Wi-Fi и клима уред.

Апартманот има целосно опремена кујна.

Апартманот има Wi-Fi.

Апартманот има бесплатен паркинг пред зградата. Доколку нема слободно паркинг место има бесплатно зонско паркирање во зона Б).

Апартманот се наоѓа во строг центар на 50 метри од чаршијата и на 200 метри од градскиот кеј.

Апартманот е опремен со се што ви треба. Се наоѓа во нова зграда на трет спрат со лифт, модерен и целосно опремен.

Во околината има многу национални ресторани, како и атм пред самата зграда.

Се наоѓа во централно градско подрачје.

Check in: 12:00-22:00 часот
Check out: 10:00 часот

Има две опции за сместување. Селф чек ин или лично со клуч од домаќинот.

Постелнината и пешкирите се менуваат на секои 5 дена.

Сместувањето не дозволува влез на домашни миленици.

Контакт: 075 225 424- Иво

Остави Коментар