Охридски регион

Бунгалов во Пештани: Forest Paradise

Бунгалов во Пештани: Forest Paradise

Охридски регион Цена од:

1,845.00 ден

Разговарај на Viber

Ова сместување е идеално за парови, има една спална соба. Креветот е брачен.

Вклучено во цена:

  • Минимална цена од ноќевање за 2 лица
  • Цената варира во зависност од периодот и бројот на ноќевања
  • Греење/Ладење
  • Wi-Fi
  • Паркинг
  • ТВ/Netflix
  • Приватна тераса

Не e вклучено во цена:

  • Транспорт до сместувањето
  • Храна

Ова сместување е идеално за парови, има една спална соба. Креветот е брачен.

Бунгаловот располага со: Еден балкон, една тераса, мала дневна соба и сопствено купатило. Исто така има клима уред, тв и Netflix.

Има мини кујна со се што е потребно.

Има wi-fi (бесплатно)

Има паркинг (бесплатно).

Максималниот капацитет е за 2 со можност за уште еден кревет за дете.

Во околината се наоѓа секако прекрасното Охридско езеро, националниот парк Галичица и уште многу други туристички атракции.

Бунгаловот е уреден во Медитерански стил и ви нуди несекојдневен престој со најубавиот поглед на езерото од вашата тераса.

Сместувањето се наоѓа во најмирната област во Пештани.

Соседството е оддалечено и мирно.

Сместувањето е после 12.00.

Одјавувањето е до 10.00.

Клучот им го дава домаќинот и им посакува добредојде.

Постелнината се менува редовно.

Цената за бунгаловот се движи помеѓу 40 до 50 евра во зависност од периодот.


Не се дозволени домашни миленици.

Има простор за чување на велосипеди

 

Во околината може да го посетите Заливот на коските, Самоиловата тврдина, стариот дел на Охрид и уште многу други локации вредни за посета.

Контакт: 071 246 613 (Славе)

Остави Коментар