Симпатичен апартман во Охрид

Охридски регион

Апартманот се наоѓа на 10 минути пешачење од Охридско езеро.


Макс. Капацитет : 5
Кревети : 5
Климатизирано
Паркинг
Wi-Fi

Вклучено во цена:

  • Цените за наем на апартманот од ноќевање се движат од 50 до 60 евра
  • Во зависност од периодот и бројот на ноќевања
  • Греење/Ладење
  • ТV/Wi-Fi

Не е вклучено во цена:

  • Транспорт до сместувањето

Располага со 2 спални соби, едната располага со брачен кревет и единечен кревет, а другата со 2 брачни кревети и еден единечен кревет на спрат.

Апартманот е целосно опремен. Има балкон, купатило и кујна. Постелнини и пешкири, средства захигиена, машина за перење, пегла со даска.

Кујната во апартманот е целосно опремена со голем фрижидер, шпорет, тостер, машина за садови и сите потребни садови.

Апартманот има Wi-Fi.

Има бесплатен паркинг пред зградата, најчесто располага со слободни места.

Максималниот капацитет на апартманот е за 4 возрасни и 3 деца

Апартманот е во многу мирно соседство, супермаркет на 100м.

Апартманот се наоѓа на 10 минути пешачење до кејот на езерото.

Урбано но многу мирно семејно соседство.

Check in: Флексибилно
Check out: Флексибилно

Сместувањето е со Self check in code.

Постелнината и пешкирите се менуваат на секои 3 дена.

Сместувањето не дозволува влез на домашни миленици, а има приватна подрумска просторија каде може да се заклучат велосипедите.

Контакт за резервации: 071238540

Остави Рецензија

Доколку го имате посетено ова сместување