Охридика Апартмани во Охрид

Охридски регион
Цена од:

1,200.00 ден

Се наоѓаат во централно подрачје, на 5 минути пешачење до шеталиштето и пазарот. Има вкупно 6 студиа, има и брачни и поединечни кревети.

Вклучено во цена:

  • Цени се движат од 1200 - 2500 ден. зависно од периодот, бројот на ноќевања и бројот на лица кои ќе престојуваат.
  • Греење/Ладење
  • ТВ/Wi-Fi
  • Паркинг

Не е вклучено во цена:

  • Транспорт до сместувањето
  • Храна

Се наоѓаат во централно подрачје, на 5 минути пешачење до шеталиштето и пазарот. Има вкупно 6 студиа, има и брачни и поединечни кревети.

Секое студио располага со кујна, купатило, клима, интернет, ТВ, клима. Дел од студиата имаат тераса, а дел имаат поглед на Самоилова Тврдина.

Има кујни и се опремени целосно.

Објектот има wi-fi.

Има приватен бесплатен паркинг во дворот.
Максималниот капацитет е за :15 лица.
Околината е типично маало со куќи - многу мирно и непрометно со возила.
Сите студиа се комплетно НОВИ, а гостите имаат на располагање и голем двор со летниковец и дополнителни содржини за гостите кои се со деца (трамболина, нишалка, лизгалка).
Соседството е мирно и тивко.

Check in: 12:00 часот.
Check out: 10:00 часот.

Клучот се подига од кај сопственикот.

Доколку гостите останат подолго време се менува постелнината и пешкирите.

Цени: 1200 - 2500 ден. зависно од периодот, бројот на ноќевања и бројот на лица кои ќе престојуваат.

Местоположбата на студиата овозможува гостите да не имаат потреба од автомобил за прошетка низ центарот.

Сместувањето не дозволува влез на домашни миленици.
Сместувањето има простор за остава на велосипеди.

Контакт: 075 202 190


Остави Коментар