Станува збор за објект со 3 апартмани од по 40 м2.


Макс. Капацитет : 9
Кревети : 9
Check In : 14:00
Check Out : 11:00
Климатизирано
Паркинг
Wi-Fi

Вклучено во цена:

  • Цена за наем на апартман од ноќевање
  • Цената варира во зависност од периодот и бројот на ноќевања
  • Греење/Ладење
  • TV/Wi-Fi
  • Паркинг

Не е вклучено во цена:

  • Транспорт до сместувањето
  • Храна

Апартманите се наоѓаат во Охрид. (точна локација се уште непозната)

Станува збор за објект со 3 апартмани од по 40 м2.

Апартманите се опремени со кујна, купатило, трпезарија и спална.

Апартманите имаат Wi-Fi.

Апартманите имаат сопствен паркинг.

Максимален капацитет е по 3 лица во апартман.

Сместувањето се наоѓа во мирна област на 10 минути пеш од центарот.

Check in: 14:00 часот
Check our: 11:00 часот

Клучот се подига од домаќините на објектот.

Постелнината и пешкирите се менуваат на 3 дена.

Сместувањето не дозволува влез на домашни миленици, а има простор за остава на велосипеди.

Контакт за резервациија: 078306877

Остави Рецензија

Доколку го имате посетено ова сместување