Апартманот има луксузен и модерен ентериер.


Макс. Капацитет : 4
Кревети : 4
Check In : 14:00
Check Out : 11:00
Климатизирано
Паркинг
Wi-Fi

Вклучено во цена:

 • Цените варираат од 45-75€ во зависнот од периодот
 • Греење/Ладење
 • ТВ
 • Wi-Fi
 • Паркинг во гаража

Не е вклучено во цена:

 • Транспорт до сместувањето
 • Храна

Двособен апартман на ул. Димитар Влахов 23
Апартманот располага со спална соба со брачен кревет и кревет во дневна соба- софа)

Апартманот е опремен со клима, тв, кулатило, туш, перална.

Апартманот има нова опремена кујна.
Има
wi-fi конекција.

Располага со приватен бесплатен паркинг за гостите во апартманот во истата зграда.

Максимален број на гости е 4 лица.

Апартманот се наоѓа во строг центар, на 2 минути од чаршијата, езерото, рестораните и другите локали.

Апартманот има луксузен и модерен ентериер.

Се наоѓа во строг центар, но сепак без бучава.

Check in: 14:00-18:00

Check out:  08:00-11:00

Клучот се подига од сопственикот кој ги пречекува госите и им го предава клучот.

Постелнината се менува на 5 дена, а пешкирите може да се заменат со нови во секое време.

Сместувањето не дозволува влез на домашни миленици, а има просотр за остава на велосипеди во гаража.

КОНТАКТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ: 070 352 141- Климчо

Остави Рецензија

Доколку го имате посетено ова сместување

Коментари

 • Millie Zoranic

  01.12.2022 21:58

  Poštovani, Da li je apartmant slobodan u periodu između 30og dec i 2og jan? Hvala unapred.

 • Алексеј Страчков

  25.07.2022 16:36

  Изнајмување за еден месец 070308829