Вила во Михајлово: Кожуф планина

Кавадаречки регион

Скриената вила на Кожуф се наоѓа во регионот на излетничкото место Михајлово, во регионот на Кавадарци.


Макс. Капацитет : 13
Кревети : 13
Check In : 14:00
Check Out : 11:00
Pet Friendly
Паркинг
Wi-Fi
Чист Воздух

Вклучено во цена:

 • Цени од наем на вила за ноќ:
 • 2 лица- 35 евра
 • 4 лица- 50 евра
 • 6 до 8 лица- 100 евра
 • 9 до 12 лица- 120 евра
 • Греење во зима
 • ТВ/Wi-Fi
 • Паркинг

Не е вклучено во цена:

 • Транспорт до сместувањето
 • Храна

Вилата располага со 3 сплани соби, од кои едната спална е со дупли кревет и со посебно WC, втората спална има два поединечни кревети и третата спална има два дупли кревети, а на поткровјето има 5 кревети.

Вилата располага со дневна соба, трпезарија, кујна, парно, три спални соби со поткровје, летна кујна, ТВ со сателитска, голем двор среде шума со прекрасен амбиент за уживање.

Вилата има комплетно опремена кујна.

Вилата има Wi-Fi.

Вилата има приватен паркинг.

Максималниот капацитет е за 13 лица. Од кои 6+2 на приземје и 5 на поткровје.

Во околината има маучна шума, обележани пешачки патеки, одморалиште со ресторан и игралишта и детски реквизити на растојание од 200 метри, асфалтиран нов пат и максимална температура од 28 степени.

Сместувањето се наоѓа на надморска височина од 1200 метри во шумска област.

Во соседството има уште неколку вили.

Check in: Флексибилно
Check out: Флексибилно (Доколку нема најавено нови гости за истиот ден)

Клучот се подига од самата вила, а доколку гостите останат повеќе од 7 дена се менува постелнината и пешкирите.

Сместувањето има простор за остава на велосипеди и истото дозволува влез на домашни миленици.

Контакт:

- 071/360-363

- 070/319-499

Остави Рецензија

Доколку го имате посетено ова сместување

Коментари

 • Sara Stojanoska

  30.11.2022 22:33

  Dali imate slobodno od 30 do 2 januari za 7 lica?