Беровски регион

Вила Иван: Беровско езеро

Вила Иван: Беровско езеро

Беровски регион Цена од:

500.00 ден

Разговарај на Viber

Вила Иван се наоѓа на 400 метри над Беровското езеро.

Вклучено во цена:

 • Минимална цена по лице од ноќ
 • Цената варира во зависност од периодот и престојот
 • Греење/Ладење
 • Wi-Fi/ТВ
 • Паркинг
 • Сауна
 • Базен

Не e вклучено во цена:

 • Транспорт до вилата
 • Храна

Вила Иван се наоѓа на 400 метри над Беровското езеро.

Вилата Иван располага со 3 апартмани:

Апартман 1: 2 спални соби, WC, oпремена кујна, купатило, голем салон со седмосед на пуштање, во спалните се брачни кревети. Греењето е на камин со дрва.

Апартман 2: брачен кревет, помошен единечен кревет, кујна, купатило. Греењето е на камин со дрва.

Апартман 3: брачен кревет, дневна со петосед на пуштање, купатило и кујна. Греењето е на камин со дрва.

Сите 3 апартмани се со посебен влез.

Кујните се опремени со електрична рингла, фрижидер, и прибор за јадење.

Вилата има Wi-Fi, ТВ, приватен паркинг и паркинг за велосипеди.

Максималниот капацитет е 10-12 луѓе.

Клучот се подига од сопственикот. Доколку гостите останат повеќе од 5 дена се менува постелнина и пешкирите.

Вилата има одлична местоположба и се наоѓа на 300 метри над Беровското езеро. Располага со скара, фурна и сауна. Се наоѓа во мирна и тивка област со поглед кон Беровското Езеро и кон боровата шума. Има голем двор каде се наоѓа базен, детско катче, летниковец. Исто така вилата дозволува влез за миленици.

Цените се движат од 500 – 750 денари од човек за деца не се наплаќа. Цена од ноќевање за цела вила е 5000 денари од вечер цената за повеќе од 5 ноќевања се менува постелнината и пешкирите.

Check in: 13:00 часот
Check out: 11:00 (или по договор)

 

Телефонски број за резервации: 078-207-160 или 075-608-703

Остави Коментар

Коментари

 • Nemanja Zivkovski

  12.09.2021 08:43

  Zdravo me interesira dali ovaa vila e slobodna od 17 do 19 septevmri za dvajca vozrasni i bebe pozdrav

 • Kristina Velickovska

  01.09.2021 15:57

  Zdravo Me interesira dali vilata e slobodna od 10 do 12 septemvri ? Za dve vozrasni lica, pozdraav

 • Gabriela trajanovska

  11.08.2021 07:18

  Zdravo,Dali imate sloboden apartman za dvajca vozrasni i dve deca 11 i 15 god. od 16 do 19/08 i koja bi bila cenata.Vi Blagodaram

 • Saso Jankuloski

  20.07.2021 12:53

  Za od 31.07 do 2.08 za dvajca vozrasni i tri deca 8 6 i 1 god

 • Dobrila Kokot

  17.07.2021 10:41

  Super vila me interesira cenata za 3 vozrasni lica avgust mesec.

 • Blagoja Dimeski

  16.07.2021 16:56

  Dali moze rezervacija 1 na soba Mlad braces pat sme so malo dete od 2 godini. Od 1-vi Avgust go 9-10 I kolku ke ne kosta Od nokevanje.