Битолски регион

Вила Орка: Пелистер

Вила Орка: Пелистер

Битолски регион Цена од:

3,556.00 ден

Вилата Орка која се наоѓа отцепена од метежот, опколена со одлична природа и тишина.

Вклучено во цена:

  • Цена од ноќевање за 5 лица
  • Цената варира во зависност од терминот, бројот на ноќевања (ова е автоматска генерирана цена од booking.com)
  • За конкретна цена јавете се на телефонскиот број
  • Wi-Fi
  • Паркинг
  • ТВ/Сателитска
  • Базен (летен период)

Не e вклучено во цена:

  • Транспорт
  • Храна

Вилата Орка која се наоѓа отцепена од метежот, опколена со одлична природа и тишина. Вилата има една спална соба, телевизор со сателитски канали, опремена кујна со фрижидер и фурна, машина за пререње и кулатило со туш.

Според коментарите кои ги читаме, ова куќа се препорачува за луѓе кои имаат желба да го истражат националнит парк „Пелистер“, да одморат од работата и да уживаат во своја придружба.

Вилата Орка е оддалечена 10 минути возење од Битола или 8 километри од центарот на градот. Во близина на вилата има река каде може да се прошета. Она што ја прави уникатна ова вила е тоа што во радиус од 200 метри нема никакво соседство. Куќата е за масимален капацитет од 6 до 8 лица. Односно идеална за 5 возрасни лица. Нејзината површина е 70 метри квадратни. 

Телефон за резервации: 075 999 322

Остави Коментар