Вила Гора 1 и Вила Гора 2: Крушево

Крушевски регион
Цена од:

1,600.00 ден

Двата објекти се наоѓаат на прекрасна локација во Крушево


Макс. Капацитет : 60
Кревети : 60
Check In : 14:00
Check Out : 10:00
Климатизирано
Паркинг
Wi-Fi
Базен
Чист Воздух

Вклучено во цена:

 • 1600 денари по лице од ноќ со појадок и користење спа
 • 3200 денари за двокреветна соба
 • Цените ќе бидат истакнати дополнително

Не е вклучено во цена:

 • Транспорт до сместувањето
 • Ручек и вечера

Вила Гора 1 е реномиран угостителски објект во Крушево кој својата дејност ја обавува од 2005 година. Располага со 10 двокреветни, трикреветни и четирикреветни соби, ресторан и друштвени простории. Сместена во хотелската зона, на самиот раб на боровата шума во близина на крушевската корија, ВИЛА ГОРА на своите гости им нуди удобно сместување и исхрана и лесен пристап со автомобил до сопствен паркинг; целосна опуштеност во урбаната, а сепак природна средина, но и активен одмор во слободните часови, зашто на дофат се многубројните културно-историски знаменитости со кои Крушево изобилува, како и природните реткости во блиската околина кои нудат незаборавни прошетки, спорт, рекреација.

Вила Гора 2

Вила Гора 2. Вила Гора 2 се наоѓа на 100м од Вила Гора и располага со 8 двокреветни, трикреветни и четирикреветни соби, прекрасен дневен престој и сопствен паркинг. Повелете во Крушево, во највисокиот град на балканот и Вила Гора ќе Ви понуди удобно сместување, како и професионална и соодветна услуга, притоа нудејќи разновидност на природни убавини кои ќе го направат Вашиот престој исплатлив. Комфорот и професионалноста ќе ја заслужат вашата доверба па со нетрпение ќе го очекуваме вашиот следен престој.

 

Соби:

Двокреветни соби - Вила Гора 1
Трокреветни соби - Вила Гора 1
Четворокреветни соби - Вила Гора 1
Двокреветни соби - Вила Гора 2
Трокреветни соби - Вила Гора 2
Четворокреветни соби - Вила Гора 2

Во вилите има:
Бежичен интернет
Кабловска телевизија
Централно парно греење
Купатило
Ресторан
Лоби
Игротека
Паркинг
Спа центар (Парна баџа, топли лежалки и контрастен туш)
Надворешен базен (За преку лето)
Џакузи 
(За преку лето)

Контакт за резервација: +38975841253

Остави Рецензија

Доколку го имате посетено ова сместување

Коментари

 • Meto Simjanovski

  23.11.2022 13:50

  Kolku e za dvokrevetna soba za 25 i 26 11.2022 so dorucek

 • Meto Simjanovski

  23.11.2022 13:48

  078 230 521