Апартмани во Крушево

Крушевски регион
Цена од:

700.00 ден

Апартмани во Крушево

Вклучено во цена:

 • Цена по лице од ноќевање
 • Цените варираат во зависност од бројот на ноќевања и периодот
 • Греење/Ладење
 • ТВ

Не е вклучено во цена:

 • Транспорт до сместувањето
 • Храна

Вилата располага со 2 комплетно опремени апартмани и спрат од 150 квадрати во кој има три соби за спиење, голема дневна соба, кујна со трепезарија и 2 купатила. 

Вилата се наоѓа на 2 минути од центарот на Крушево. Ова крушевска влашка куќа е дизајнирана и опремена во старински стил со украси и предмети кои ги користеле нашите предци.

Вилата го доловува автентичниот амбиент на стара влашка куќа која е приспособена за сегашните потреби на гостите.

Апартманите се состојат од две поврзани простории од кои едната е спална соба со брачен кревет и кревет на спрат. Другата просторија е кујна со трепезарија. Кујните се комплетно опремени. Секој апартман си има купатило.

Апартманите имаат комплетно опремени кујни.

Вилата има уличен паркинг кој го користат гостите. 

Вилата е на 2 минути од центарот на Крушево. 

Check in: 12:00 часот
Check out: 11:00 часот (доколку нема најава за нови гости може и подоцна)

Клучот се подига од сопствениците на вилата.

КОНТАКТ: 078 277 692- Мери Чавкароска

Остави Коментар

Коментари

 • Зорица Стојанова

  12.01.2022 10:30

  Одлично сместување, чист, топол апартман. Пријатни домакини. Препорачувам.

 • Cavkaroska Meri

  10.01.2022 08:38

  Poradi kovid mi otkazaa gostite vo eden semeen apartman vo Etno vila Krusevo od 11 jan do 17 jan. Kontakt Meri - 078277692

 • Cavkaroska Meri

  30.12.2021 18:26

  Poradi kovid mi otkazaa gostite za 31 i 1.Ako e nekoj zainteresiran neka se javi