Villa Krusevo Inn: Крушево

Крушевски регион
Цена од:

1,300.00 ден

Контакт за информации и резервации: 075-202-190 или 075-709-325

Макс. Капацитет : 25
Кревети : 25
Check In : 14:00
Check Out : 11:00
Pet Friendly
Климатизирано
Паркинг
Wi-Fi

Вклучено во цена:

  • Цената е од 1300-2500 во зависност од тоа дали изнајмуваат апартман или студио, од тоа колку лица се и колкав период ќе престојуваат и од тоа дали е грејна сезона или не.
  • Греење/Ладење
  • ТВ/Wi-Fi
  • Паркинг
  • Своја кујна (целосно опремена)
  • Купатило (пешкири, фен)
  • Клима (инвертер до -25 степени)

Не е вклучено во цена:

  • Транспорт до сместувањето
  • Храна

„Villa Krusevo Inn“ се наоѓа во хотелската зона, на 5 минути пеш од центарот на Крушево.

Објектот располага со 10 соби, од кои 3 се двокреветни (два поединечни кревети споени како спална), 5 се со два споени кревети и една фотелја на спуштање - погодни за семејство со едно дете или со две помали деца и 2 апартмани во кои има еден брачен кревет и два споени кревети.

Собите располагаат со сопствен тоалет и купатило, кујна, тв, кабелска, Wi-Fi и клима уред.

Кујна има секое студио и секој апартман. Опремена е со мал фрижидер и плотна за готвење, а исто така има и со чаши, прибор за јадење и готвење.

Објектот има сопствен паркинг.

Капацитетот на објектот е за 25 лица.

Во околината на објектот има пекара, продавница, а објектот излегува на патот кој води дирекно до параглајдинг терените.

Соседството е мирно и гостопримливо.

Check in: 13:00 часот
Check out: 10:00
часот

Клучот се подига од реценционерот на вилата.

Пешкирите и постелнината се менуваат на секои 5 дена.

Сместувањето дозволува влез на домашни миленици со соодветна доплата.

Сместувањето има простор за оставање велосипеди, ски-опрема и за параглајдинг опрема.

КОНТАКТ ЗА ИНФОРМАЦИИ И РЕЗЕРВАЦИИ: 075-202-190

Остави Коментар