Апартман Матеј: Крушево

Крушевски регион
Цена од:

1,400.00 ден

Сместување во Крушево


Макс. Капацитет : 4
Кревети : 4
Check In : 13:00
Check Out : 11:00
Pet Friendly
Паркинг
Wi-Fi
Чист Воздух

Вклучено во цена:

  • Цена за наем на апартманот
  • Цената варира во зависност од периодот и бројот на ноќевања
  • Греење/Ладење
  • Тв/Wi-Fi
  • Паркинг

Не е вклучено во цена:

  • Транспорт до сместувањето
  • Храна

Апартманот Матеј се наоѓа недалеку од центарот на Крушево. Внатрешноста е една соба во која има брачен кревет и еден помошен кревет.

Апартманот располага со сопствена бања (има и фен). Располага со опремена кујна (бокал, тостер, фрижидер, плотна со две рингли).

Објектот има Wi-Fi и паркинг до самата куќа.

Капацитетот е за 4 лица.

Апартманот има сопствен влез, надвор има масичка за пушачи, голем двор и е блиску до центарот.

Сосрдството е мирно и тивко.

Check in: 13:00 часот
Check out: 11:00 часот

Клучот се подига од одговорните лица Севдалина или Кочо.

Постелнините и пешкирите се менуваат доколку гостите останат подолг период.

Сместувањето дозволува влез на домашни миленици и има простор за оставање велосипеди.

Контакти и резервации на вибер бројот на +38976928598

Остави Рецензија

Доколку го имате посетено ова сместување