Кумановски регион

Етно село „Тимчевски“: Старо Нагоричане

Етно село „Тимчевски“: Старо Нагоричане

Кумановски регион Цена од:

1,845.00 ден

Разговарај на Viber

Апартмани и сместување

Вклучено во цена:

  • Најниска цена за двајца за едно ноќевање од понеделник до петок

Не e вклучено во цена:

  • Такса за престој 1 евро
  • Појадок (по мени на ден) 4 евра
  • Ручек/Вечера 6 евра

Етно село „Тимчевски“ се наоѓа во село Старо Нагоричане.

Располага со 50 соби во кои има единечни и брачни кревети.

Собите располагаат со сопствена бања, телевизор, wi-fi, а апартманите имаат и мини бар, електричен бокал за кафе или чај.

Собите немаат кујни. Постелнината и останатото се менуваат на 2-3 дена зависно од потребата

Комплексот располага со приватен паркинг.

Комплексот се наоѓа во ненаселена област со многу зеленило. Недалеку од комплексот е реката Пчиња. Близу до комплексот има цркви и манастири интересни за посета, како и познатиот локалитет “Кокино”.

Сместувањето дозволува влез на домашни миленици. Сместувањето има простор за чување велосипеди.

Check in: 12:00 часот
Check out: Најдоцна до 12:00 часот

Клучот го подигаат од рецепција која работи 24/7.

1845 денари ноќевање за двајва од понеделник до петок
2214 денари ноќевање за двајца за викенд
3075 денари за ноќевање за двајца во „ЕТНО“ апартман од понеделник до петок
3382 денари за ноќевање за двајца во „ЕТНО“ апартман за викенд

Доплата за едно лице со помошно легло е 10 евра

КОНТАКТ: 075/49-77-49 или [email protected]


Остави Коментар