Охридски регион

Викендица и апартмани во Љубаништа

Викендица и апартмани во Љубаништа

Охридски регион Цена од:

2,460.00 ден

Разговарај на Viber

Викендица во Љубаништа за цело друштво Игор 072275324 Биљана 075305008

Вклучено во цена:

 • Цена за наем на викендицата или апартмани од ноќ
 • Греење/Ладење
 • ТВ/Wi-Fi
 • Паркинг

Не е вклучено во цена:

 • Транспорт до сместувањето
 • Храна

Викендицата има кујна со дневна соба, спална соба и купатило. Располага со еден брачен кревет и 2(два) единечни кревети. Има и додатен единечен кревет. Во дневната соба има гарнитура.

2(два) поединечни двособни апартмани (еден апартман=цел спрат) со површина од 40м2. Еден апартман се состои од кујна со дневна соба, спална соба и купатило. Апартманите располагаат со по еден брачен кревет кој се наоѓа во спалната соба и гарнитура на спуштање во дневната соба.

Викендицата и апартманите располагаат со комплет опремена кујна, телевизор, боом ТВ, Интернет (Wifi), тераса (летниковец) со маса и столици, зидана скара, сопствен паркинг.

Комплет опремена кујна вклучувајќи шпорет, фрижидер со комора, комплет прибор за ручање и готвење.

Сместувањето има Wi-Fi.

Check in:13:00 часот
Check out:10:00 часот

Клучот на гостите им го даваат домаќините.

Цени за цела викендица или самостоен двособен апартман:

Јули, август - 40 евра за ноќевање,

Друг период од годината – цена по договор

Сместувањето има простор за велосипеди, а не дозволува влез на домашни миленици.

Контакт за резервации:

Игор 072275324

Биљана 075305008

Остави Коментар

Коментари

 • Магдалена Божиновска

  24.07.2022 18:55

  Здраво, Дали имате слободни места од 29ти јули до 3ти август - за 2 возрасни и 1 дете? и 2 соби(апартмани) од 29ти до 4ти август за 3 возрасни и 1 дете? Ве молам јавете ми на 072239652 или пиштете ми маил. Поздрав, Магдалена