Охридски регион

Вила Art Momir: Опеница

Вила Art Momir: Опеница

Охридски регион Цена од:

2,152.00 ден

Вила Арт Момир располага со ресторан, сезонски отворен базен, фитнес центар и бар во Опеница. Меѓу различните содржини има заедничка дневна, градина, како и објекти за скара.

Вклучено во цена:

  • Цена за ноќевање за 2 лица
  • Цената е генерирана од интернет и варира
  • Греење/Ладење
  • Wi-Fi
  • Паркинг

Не e вклучено во цена:

  • Транспорт до сместувањето

Вила Арт Момир располага со ресторан, сезонски отворен базен, фитнес центар и бар во Опеница. Меѓу различните содржини има заедничка дневна, градина, како и објекти за скара. Сместувањето има 24-часовна рецепција и услуга во соба за гостите. Објектот има своја теретана, базен, wi-fi и приватен паркинг. 

Собите на објектот се опремени со ТВ со сателитски канали и купатило со туш. Во собите има работно биро. 

Гостите во Вила Арт Момир можат да уживаат доручек.

Сместувањето нуди детско игралиште. Областа е популарна за пешачење и велосипедизам, а изнајмувањето автомобили е достапно во Вила Арт Момир.

Охрид е на 12 км од хотелот, додека Струга е оддалечена 25 км.

Сместувањето е од 07:00-12:00 часот
Одјавувањето е до: 12:00 часот. 

Информации и резервации на: 070 331 223

Остави Коментар