Беровски регион

Хестиа Апартмани: Берово

Хестиа Апартмани: Берово

Беровски регион Цена од:

750.00 ден

Разговарај на Viber

Апартманите Хестиа- Берово се наоѓаат во планинскиот источен дел на Македонија, со поглед кон Беровското Езеро. Природа и околината што го одзема здивот. Вилата нуди извонреден поглед и моменти за уживање.

Вклучено во цена:

 • Најниска цена по лице од ноќевање
 • Цената варира во зависност од периодот и бројот на ноќевања
 • Греење/Ладење
 • Паркинг
 • Wi-Fi
 • ТВ со каблвска

Не е вклучено во цена:

 • Транспорт до сместувањето
 • Храна

Апартманите Хестиа- Берово се наоѓаат во планинскиот источен дел на Македонија, со поглед кон Беровското Езеро. Природа и околината што го одзема здивот. Вилата нуди извонреден поглед и моменти за уживање.

Координати: 41.6779160, 22.8961810

Вилата располага со две двокреветни соби (една со брачен кревет и една со два кревети), две студиа (брачен кревет плус двосед на преклоп и чајна кујна) и два апартмани (брачен кревет плус тросед во дневен престој и кујна) и плус заедничка просторија за околу дваесетина лица со комплетна кујна и летниковец со скара на плин и скара на дрва и двор за деца со детска куќичка и лулашки.

Сите соби се со WC, интернет, ТВ, тераси (освен собата со брачен кревет) а студијата и апартманите имаат и чајни кујни

Вилата има бесплатен wi-fi во целиот објект и кабловска телевизија.Таа располага со приватен паркинг пред самата вила.

Капацитетот е со 18 легла. Вилата е во непосредна близина на Беровско езеро и е опколена со борова шума.

Активности кои може да ги правите во околината на вилата се: Пешачење, велосипедизам, возење со мотори, риболов, берење на шумски плодови (во зависност од годишното време), кајакарење. Пред самата вила започнува и завршува пешачката патека покрај езерото, веднаш над вилата има прекрасна борова шума и убав видик.

Соседстдвото е доста мирно со уште неколко вили.

Сместувањето e по 14:00 часот.
Одјавувањето е до 11:00 часот. 

За сега не е дозволен влез на домашни миленичиња освен со дозвола и согласност од останатите гости во вилата.
Гостите се сместуваат со шифра која ја добиваат при пристигање. 
Постелнината и пешкирите се менуваат на секои четири дена. 


Цената е 1500 денари до 2000 денари за две лица ( секое дополнително возрасно лице доплаќа 300 денари а за деца до 14 години не се доплаќа.


Контакт за резервации: 075346321 или 070206615

Остави Коментар

Коментари

 • Jilija Mitreva do mslo detsod 4 hofinki

  09.07.2021 07:13

  Bsrsm ednokrevetna soba