Лиси Ресорт: Добра Вода

Кичевски регион

Лиси Ресорт се наоѓа во селото Ќафа на 1410 метри надморска височина во планинскиот предел Добра Вода.


Макс. Капацитет : 15
Кревети : 15
Check In : 14:00
Check Out : 11:00
Паркинг
Wi-Fi
Чист Воздух

Вклучено во цена:

  • Цената наскоро

Не е вклучено во цена:

  • Транспорт до сместувањето

Лиси Ресорт се наоѓа во селото Ќафа кое денес нема жители. Ресортот има една голема вила која е направена од дрво и има 100 квадратни метри, 8 дрвени куќички и ресторан.

Во главниот објект можат да престојуваат од 8 до 10 луѓе.
Внатрешноста има:
На приземје има дневна, спална и бања - 50 м2
Првиот кат е поткровје и има 2 спални соби со 4 кревети и мансарда - 50 м2.

8 дрвени куќички се по 32м2 и имаат: Приземје е за гардеробер и бања со тоалет, спална соба на поткровје.
Куќичките имаат ТВ/Wi-Fi. Надвор има внатрешен двор, скара и летна кујна.

Објектите немаат кујни, но затоа има целодневен ресторан.
Одморалиштето располага со паркинг простор, простор за деца.

Check in: 14:00 часот
Check out: 11:00 часот


Клучот се подига од самото место при пристигнувањето.
Ресторанот има капацитет за 150 гости.


Контакт за информации и резервации: 075 462 013

Остави Рецензија

Доколку го имате посетено ова сместување

Коментари

  • Јулија Грама

    08.09.2023 23:39

    Дали имате слободно од 9 ти до 10 ти Сеп.