Охрид: Апартмани и комплекс Грне- Долно Коњско

Охридски регион

Апартмани во долно Коњско


Макс. Капацитет : 28
Кревети : 28
Check In : 11:00
Check Out : 11:00
Климатизирано
Паркинг
Wi-Fi
Чист Воздух

Вклучено во цена:

  • 25 € студио за ноќевање
  • 35€ од ноќевање со вклучен појадок и попуст од 10% за ручек или вечера
  • Греење/ладење
  • ТВ/Wi-Fi
  • Паркинг
  • Основни производи за хигиена

Не е вклучено во цена:

  • Транспорт до сместувањето

Апартманите се наоѓаат на магистралниот пат Охрид-Св. Наум, на само една минута од плажа и 5 км од центарот на Охрид.

Има 10 соби, од кои 5 со двокреветни и француски кревет, 3 соби со три кревети, 1 соба со 4 кревети и 1 дуплекс апартман со 5 кревети.

Секоја од собите има сопствено купатило и тоалет, тераса со маса, ТВ, мини фрижидер, крпи, шампон и сапун.

Собите немаат кујна. Во истото сместување има ресторан.

Има и Wi-Fi.

Приватен паркинг на само 10 метри од становите.


Вкупниот капацитет на сместувањето е 28 лица.

Во истото сместување има ресторан, голем маркет и плажа на само 1 минута, во близина на градот.

Комплексот има голем двор каде децата можат да си играат.

Check in: после 11 часот.
Check out: до 11 часот. (Доколку гостите сакаат да останат подолго, ќе треба да доплатат за дневен престој)

Контакт: 078 336 335

Остави Рецензија

Доколку го имате посетено ова сместување