Апартманите се наоѓаат на ул"Цане Илиоски" 35/3.


Макс. Капацитет : 4
Кревети : 4
Check In : 12:00
Check Out : 10:00
Климатизирано
Паркинг
Wi-Fi

Вклучено во цена:

  • Цена за наем на апартман е 50 евра од ноќ
  • Цената варира во зависност од бројот на ноќевања и периодот
  • Греење/Ладење
  • ТВ/Wi-Fi
  • Паркинг

Не е вклучено во цена:

  • Транспорт до сместувањето
  • Храна

Апартманите се наоѓаат на ул"Цане Илиоски" 35/3.

Станува збор за 4 апартмани во кои можат да сметат максимално 4 лица (3 возрасни или 2+2 деца). Апартманите располагаат со еден брачен кревет и еден софа.

Собите се целосно улталуксузно опремени со телевизор, бела техника, фурна ,плотна, фрижидер, аспиратор, клима 5.5 инвертр

Секој апартман има сопствена кујна,целосно опремена.

Апартманите имаат Wi-Fi.

Апартманите имаат сопствен приватен паркинг за 6 возила.

Сместувањето се наоѓа во околината на центарот, градскиот базен, типската населба, игралишта, супермаркети, училиште, продавници.

Сместувањето се наоѓа во мирна област.

Check in: 12:00 до 14:00 часот
Check out: 10:00 часот

Клучот се подига од сопственикот, а има можност гостите да се сместат и со код.

Постелнината и пешкирите се менуваат на 4 дена.

Сместувањето не дозволува влез на домашни миленици, а има простор за остава на велосипеди.

Контакт за резервации: +38971225628

Остави Рецензија

Доколку го имате посетено ова сместување