Мавровски регион

Апартмани на Маврово: Sindy Wooden Apartments

Апартмани на Маврово: Sindy Wooden Apartments

Мавровски регион Цена од:

3,690.00 ден

Разговарај на Viber

Апартмани во Маврово со џакузи и сауна

Вклучено во цена:

 • Минимална цена за апартмани 1 и 2
 • Мининална цена за апартман 3 е 120 евра
 • Цената варира во зависност од периодот и бројот на ноќевања
 • Во цената е вклучено користење на сауна и џакузи

Не e вклучено во цена:

 • Транспорт до сместувањето
 • Храна

Апартманите се наоѓаат во населбата „Маврово“ недалеку од ски центарот.

Вилата рапсолага со неколку апартмани кои може да се резервираат. Сауната и џакузито им се на располагање на сите гости.

 

Апартман 1 и 2 (40 м2)

* спална со сопствен тоалет

* целосно опремена кујна

* дневна, HD SMART телевизор сo Max Tv, oптички интернет

* тераса со поглед на езеро

* камин

* паркинг

* сауна и џакузи (за сите апартмани)

* подно греење

* 2+2 лица

 

Апартман 3 (80м2)

* 2 спални соби

* 2 бањи

* целосно опремена кујна

* дневна , Ultra HD 4K SMART телевизор сo Max Tv, оптички интернет

* трпезарија

* тераса со поглед на езеро

* камин

* паркинг

* сауна и џакузи (за сите апартмани)

* подно греење

* 4+2 лица

 

* Надворешен дел со скара о фурна за сите апартмани

 

Check in: По 14:00 часот или во договор со сопствениците
Check out: 10:00 часот или во договор со сопствениците

Апартманите се издаваат на минимум 2 ноќевања, а цените варираат во зависност од периодот и бројот на ноќевања

КОНТАКТ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈA: 070 338 399

Остави Коментар

Коментари

 • Nenad Petrushevski

  08.11.2021 07:39

  Zdravo, dali imate slobodni kapaciteti vo periodot od 30.12.2021 - 02.01.2022? Blagodaram! Pozdrav, Nenad