Битолски регион

Вила Кико Mountain Village: Нижеполе

Вила Кико Mountain Village: Нижеполе

Битолски регион Цена од:

3,000.00 ден

Вила Кико е сместена во село Нижеполе. Во околината на вилата има прекрасна природа.

Вклучено во цена:

  • Цена за наем на цела вила од ноќевање
  • Греење/Ладење
  • Приватен паркинг
  • Wi-Fi
  • ТВ
  • Опремена кујна

Не e вклучено во цена:

  • Транспорт до сместувањето
  • Храна

Вила Кико е сместена во село Нижеполе. Во околината на вилата има прекрасна природа.

Вилата се наоѓа на прекрасна локација, опколена со природа, а со прекрасен поглед кон врвот Пелистер. Вилата се наоѓа на 10 километри од центарот на Битола.

Располага со 2 спрата и огромен двор, скара во дворот, детско катче и приватен паркинг. 

Во вилата има две спални соби, двокреветни простории, комплетно уредена кујна и 2 тоалети. 

Вилата има капацитет за 8 до 10 лица.

Самите балкони нудат поглед кон националниот парк Пелистер . Вилата е идеална за млади брачни парови со нивните деца и е достапна за изнајмување во текот на цела година. 

Телефон за резервации:  075/434-859 ; 075/339-859

    Остави Коментар