Кочански регион

Мотел Мице: Пониква

Мотел Мице: Пониква

Кочански регион Цена од:

800.00 ден

Мотел Мице се наоѓа во срцето на Осоговските планини, на 1505 метри надморска височина, во предел со густа букова шума и разновидна вегетација. На околу дваесеттина километри северно од Кочани.

Вклучено во цена:

 • Цена по лице за ноќевање со појадок
 • 1300 денари е цена за полн пансион
 • Бесплатно за деца до 6 години
 • Греење/Ладење
 • ТВ
 • Wi-Fi
 • Приватен Паркинг
 • 24/7 услуга

Не e вклучено во цена:

 • Транспорт до сместувањето

Мотел Мице се наоѓа во срцето на Осоговските планини, на 1505 метри надморска височина, во предел со густа букова шума и разновидна вегетација. На околу дваесеттина километри северно од Кочани.

Денот го започнувате со вкусен домашен појадок во ресторанот на мотелот, тие коишто се подготвени за скијање се упатуваат кон ски центарот, а останатите пак може да организирате пешачење во околината каде на само 20 метри од мотелот се наоѓа една од ски стазите. Околината е доста мирна и тивка опколена со борова шума.

Мотелот има капацитет за 30 лица. Располага со пет двокреветни соби опремени со сопствено купатило и телевизор. Исто така има и три апартмани кои се опремени со купатило и телевизор.  

Мотелот има свој приватен паркинг. Сместувањето е од 12 часот, а напуштањето на собите и апартманите е од 11 часот. Доколку престојувате повеќе денови се менуваат пешкирите и постелнините и се чистат собите.

Мотелот поседува Wi-Fi, а се наоѓа на добра локација каде мобилната мрежа функционира добро. 

Информации и резервации на: 070 610 894

Остави Коментар

Коментари

 • Владимир Стоилковски

  07.01.2022 21:40

  Семејство 2 возрасни 1 дете 7год 1 дете 10год може ли да не сместите? 3 ноќевања околу 17-18.01.2022 Која е цената од ден и што вклучува?