Вила во Маврово


Макс. Капацитет : 7
Кревети : 7
Check In : 14:00
Check Out : 11:00
Pet Friendly
Климатизирано
Паркинг
Wi-Fi

Вклучено во цена:

  • Минимална цена за наем на вилата од ноќ
  • Вилата се изнајмува на минимум 2 ноќевања
  • Греење/Ладење
  • ТВ/Wi-Fi
  • Паркинг

Не е вклучено во цена:

  • Транспорт до сместувањето
  • Храна

Вила Датони се наоѓа на Мавровското езеро и располага со три спални соби, дневен престој, опремена кујна, купатило, зелен двор и простор за паркирање.

Предноста на вилата е прекрасниот поглед кон езерото и дворо во кој може да уживаат гостите.

Капацитетот на вилата е до 7 лица.

Вилата е опремена со Wi-Fi/ТВ и паркинг.

Кујната е целосно опремена за подготовка на храна.

Вилата има простор за оставање на велосипеди, а истата дозволува влез на домашни миленици доколку сопствениците на истите преземат одговорност за настанатата штета. 

Check in: 14:00 часот
Check out: 11:00 часот

Гостите ги сместува домаќинот кој ги чека на бенсинската пумпа на Макпетрол на самиот влез од Маврови Анови. 

Гостите може да ја изнајмат и цела куќа за 100 евра од ноќ. Вилата се издава на минимум 2 ноќевања.

Контакт за резервации: 072631006

Остави Рецензија

Доколку го имате посетено ова сместување