Мавровски регион

Вила Chalet Pandora: Маврово

Вила Chalet Pandora: Маврово

Мавровски регион Цена од:

4,292.00 ден

Разговарај на Viber

Вилата Пандора се наоѓа на 2 минути пешачење од езерото. Располага со двор во кој има скара. Таа има прекрасен поглед кон планината. Одалечена е 400 метри од ски центарот и располага со приватен паркинг.

Вклучено во цена:

  • Најниска цена за наем на еден дел од вилата
  • Цената на вилата се движи од 70 евра до 120 евра големината на групата и бројот на ноќевања
  • Цената варира во зависност од периодот и бројот на ноќевањата
  • Греење
  • Wi-Fi
  • Паринг
  • ТВ
  • Дозволен влез за домашни миленичиња

Не e вклучено во цена:

  • Транспорт до вилата
  • Храна

Во вилата може да се сместат 15 лица. Располага со голема просторија (галерија) во која има три кревети на спрат и дел во кој може да одмарате и да се забавувате. Има две спални соби, две купатила и дневна опремена со кујна.

Во спалните соби има брачен кревет и еден помошен. 

Вилата Chalet Pandora е поделена во 2 дела, има можност да се изнајми едниот или другиот дел. 

Вилата Пандора се наоѓа на 2 минути пешачење од езерото. Располага со двор во кој има скара. Таа има прекрасен поглед кон планината. Одалечена е 400 метри од ски центарот и располага со приватен паркинг. Она што треба да го знаете за престојната пролетна и летна сезона е тоа дека недалеку од објектот имате можност за изнајмување на велосипеди. Самиот двор на вилата е доста рустикале и зелен каде гостите во текот на летниот период може да уживаат во прекрасната природа и да се полнат со позитивна енергија. 

Покрај велосипедизмот, Мавроро е одлично за планинарење и пешачење, риболов и скијање до крај на сезоната.

Вилата располага со бесплатен Wi-Fi. За љубителите на домашни миленичиња, она што нашиот тим се радува да ви го соопшти е фактот дека сопствениците дозволуваат влез на домашни миленичиња.

Сместувањето е од 15:00 до полноќ
Одјавувањето е од
: 08:00 до 10:00

Цена за наем на цела вила: Од 70 до 120

Телефонски број за резервација: 076 292 625


Остави Коментар