Апартмани Casa Mular: Крушево

Крушевски регион
Цена од:

900.00 ден

Апартмани за изнајмување во Крушево.

Вклучено во цена:

 • Најниска цена за наем на соба
 • Цените варираат во зависнот од периодот и број на ноќевања
 • Греење/Ладење
 • Wi-Fi

Не е вклучено во цена:

 • Транспорт до сместувањето
 • Храна во сместувањето нема но сопствениците соработуваат со ресторан каде гостите добиваат попуст на менито

Објектот располага со три соби, од кои две се фамилијарни со четири кревети (на спрат и брачен кревет или два поединечни кревети), и третото студио  со два кревети од кои можат да бидат единечни или брачни. Исто така постои можност за трето легло. Во собите има: Купатило, ТV, Wifi, фен, фрижидер и клима. Кујни нема но има електрично ѓезве и бокал за топли напитоци. Собите се со соларен систем за топла вода. Од објектот нема паркинг но веднаш до вилата има слободен паркинг.


Информации:

- Влезот во собите е после 14:00ч. Доколку нема претходно гости има простор за влегување пред предвиденото време.

- Напуштање на собите е до 11:00ч.

- Гостите ги пречекува одговрно лице кое истото им го дава и клучот од собите

- Постелнината и пешќирите се менуват на 3 дена


Цена:

- 1600-2000 денари за фамилијарните соби (зависи од сезона или промоција)

- 900-1200 денари помалите соби


Резервации:

Број: 075734116 


Остави Коментар

Коментари

 • МJS

  04.10.2022 12:59

  Во Casa Mular бевме од 08-12 септември. Со Перо, газдата, веднаш се разбравме за како да стигнеме до сместувањето. Беше реновирано, чисто и многу пријатно. Имавме преубав поглед на цело Крушево и балконче. Со исклучок на мали проблеми со одводот на бањата и тоа што има многу малку садови за што Перо веднаш реагираше, нашето искуство беше супер. Куќата е во строгиот центар на градот, веднаш до училиштето Никола Карев. Во близина е музеј-галеријата на Никола Мартиноски, неколку цркви, од различни периоди и разни други знаменитости. Многу шарматно градче е Крушево, не бевме биле многу одамна и се надевам ќе одиме пак. :)