Дрвена куќичка во село Рамне

Охридски регион
Цена од:

1,845.00 ден

Апартманот е комплетно опремен, климатизиран, има wi-fi, ТВ и обезбеден приватен паркинг.

Вклучено во цена:

  • Минимална цена за наем на апартман од ноќ
  • Максималната цена може да достигне 40 евра во зависност од периодот и бројот на ноќевања
  • Греење/Ладење
  • Wi-Fi
  • ТВ
  • Паркинг

Не е вклучено во цена:

  • Транспорт до сместувањето
  • Храна

Дрвената куќичка се наоѓа во близина на село Рамне на 890 метри надморска височина. Куќичката има апартман кој има две соби, од кои едната е дневна соба со кујна и сплана соба. Апартманот има брачен кревет со дополнителна софа на извлекување во дневната просторија.

Апартманот е комплетно опремен, климатизиран, има wi-fi, ТВ и обезбеден приватен паркинг.

Куќичката се наоѓа во мирна област, најблиските соседи се на 200 метри од објектот.

Check in: 11:00 во договор
Check out: 11:00 часот

Сместувањето дозволува влез на домашни миленици, а исто така може да се внесат и велосипеди.

Контакт и резервации на: 077 854 758

Остави Коментар