Konak Hilltop Lodge & Villa: Крушево

Крушевски регион
Цена од:

1,800.00 ден

Апартмани во Крушево

Вклучено во цена:

  • Минимална цена 1800 денари од ноќ, а максимална 2500 денари од ноќ на база ноќевање за две лица
  • Цената варира во зависност од предиодот и бројот на ноќевање
  • Греење/Ладење
  • Wi-Fi/TV
  • Паркинг
  • Луксузно сместување

Не е вклучено во цена:

  • Транспорт до сместувањето
  • Храна

Konak Hilltop Lodge & Villa се наоѓа во Крушево на ул. Манчу Матак бб- Крушево, во хотелска зона, на 650 м воздушно на десно од Хотел Панорама, во правец накај жичара. Точната локација можете да ја погледнете најдоле на мапата.

Објектот располага со 4 соби , од кои 2 со камин и поглед на планина и имаат 2 единечни кревети, моментално споени во еден кинг сајз кревет и зашрафени.

Другите две соби се делукс соби со транспарентен туш, панорамски поглед на Крушево и брачен кревет. Располагаме и со два апартмани, со панорамски поглед на Крушево, со  сопствена днева и мини кујна во секој од нив, во секој по еден брачен кревет и по еден дополнителен лежај на пуштање.

Објектот има вкупен капацитет за 16 лица.

Собите имаат подно греење, сопствено купатило, мини фрижидерче, бокал за греење вода, кафе, чај, СМАРТ лед тв со кабелска, 5G Wi-Fi, Free Netflix, фенови за коса, бесплатен потрошен материјал за тоалет.

Двата апартмани имаат сопствени кујни опремени со решо на индукција, микробранова печка, фрижидерче и комплет прибор.

Кујните се опремени со се што треба за спремање на брз оброк и за припрема на кафе/чајче.

Објектот има бесплатен Wi-Fi.

Објектот има приватен паркинг со ограничен број на возила. Доколку капацитетот е полн, има градски паркинг во непосредна близина, или паркинг кој не се наплаќа дополнително.

 

Check in: После 14:00 часот

Check out: Најдоцна до 10:00 часот


Клучот се подига од сопствениците или пак од одговорни лица за вилата.

Постелнина и пешкири се менуваат секој трет ден, по барање на гостите и порано.

Сместувањето дозволува влез на домашни миленици и има простор за оставање велосипеди. За миленик се доплаќа 500 денари од ноќ.

Контакт за резервација: 078 843 685

Остави Коментар