Охридски регион

Вила: City View: Охрид

Вила: City View: Охрид

Охридски регион Цена од:

1,845.00 ден

Вилата се наоѓа на 890 метри надморска височина. Сместена е во пределот на националниот парк Галичица, во близина на селото Рамне со прекрасен поглед кон градот Охрид.

Вклучено во цена:

  • Цена од ноќевање од 1845 до 2460 во зависност од бројот на лица
  • Греење/Ладење
  • Wi-Fi
  • ТВ
  • Паркинг

Не е вклучено во цена:

  • Транспорт до вилата
  • Храна

Вилата се наоѓа на 890 метри надморска височина. Сместена е во пределот на националниот парк Галичица, во близина на селото Рамне со прекрасен поглед кон градот Охрид.

Располага со две соби. Едната е спална соба и една дневна соба. Има огромен двор со можност за правење скара. На само 3.5 колометри од центарот на Охрид. 

Има два дупли кревети и една софа. Опремена кујна со сите елементи. Wi-Fi и телевизор.

Камин на дрва и дополнителна клима уред за зимските и летни денови.

Има приватен паркинг и е препрачана за 4 или 5 лица. Околните вили се на 200 метри далечина.

Прекрасна позиција за пешачење и велосипедизам кон село Рамне и патека која ги поврзува селото Рамне со Велестово. Погодна е за Off-Road велосипедизам, пешачење, off-road мотори.

Сместувањето е од: 13:00 часот
Одјавувањето е до: 11:00 часот.

Клучот се подига од сопственикот кој ги запознава гостите со имотот. 

Доколку престојувате повеќе од 7 дена, се врши промена на постелнини и пешкири.

Контакт: 077 854 758

Остави Коментар