Вилата се наоѓа на Попова Шапка.


Макс. Капацитет : 10
Кревети : 8
Check In : 14:00
Check Out : 11:00
Паркинг
Wi-Fi
Чист Воздух

Вклучено во цена:

  • 6,150 денари е цена за наем на еден апартман од ноќ
  • Греење
  • TV/Wi-Fi

Не е вклучено во цена:

  • Транспорт до сместувањето
  • Храна

Располага со два идентични апартмани. Апартманите имаат дневен престој со двосед и тросет на развлекување. Комплетно опремена кујна со сите неопходни работи готвење. Секој апартман има по една спална соба со брачен кревет. Секој апартман има тоалет и купатило, Wi-Fi конекција и TV.

Капацитетот на еден апартман е за 2 возрасни лица и 2 до 3 деца.

Паркинг има во непосредна близина на сместувањето.

Квадратурата на еден апартман е 50 метри квадратни.

Check in: 14:00 (Доколку нема гости претходно може и со договор со сопствениците)
Check out: 11:00 (Доколку нема гости по одјавата може и со договор со сопствениците)

Еден апартман има тераса, а другиот може да го користи и дворот на вилата. Дворот е простран и идеален за пролетни и летни седенки и игра на децата.

Клучот се подига од сопствениците на сместувањето кои ги пречекуваат гостите и ги запознаваат со околината и вилата.

Сместувањето не дозволува влез на домашни миленици, а има простор за остава на велосипеди.

Сместувањето има централно парно греење.

Контакт за резервации: 071 280 125

Остави Рецензија

Доколку го имате посетено ова сместување