Попова шапка регион

Модерна вила на Попова Шапка

Модерна вила на Попова Шапка

Попова шапка регион Цена од:

3,690.00 ден

Вилата поседува две спални соби за спиење и една дневна соба која може да се искористи за спиење.

Вклучено во цена:

  • Цена за наем на вилата од ноќ
  • Цената варира во зависност од бројот на ноќевања
  • Греење/Ладење
  • Wi-Fi
  • Приватен паркинг
  • Опремена кујна

Не e вклучено во цена:

  • Транспорт до сместувањето
  • Храна

Вилата поседува две спални соби за спиење и една дневна соба која може да се искористи за спиење.

Вилата се загрева на парно греење на струја. Кујната е комплетно опремена за подготвување на храна. Има бесплатно wi-fi и има приватен паркинг.

Капацитетот на вилата е за 6 или максимум 7 лица за комфорно сместување.

Она по што е добра вилата е тоа дека сите соби се подеднакво загрени, односно целиот апартман е со иста температура. Се наоѓа во населбата на Попова Шапка, каде недалеку има ресторани, кафулиња и жичарата.

Сместувањето е од 12:00 часот
Одјавувањето е до 11:00 часот

Клучот се подига од сопствениците кои ги пречекуваат гостите пред самата вила. 

Постелнините и пешкирите се менуваат секој ден. 

Координати: 42.011723, 20.890822

Телефон за резервација  077 523 814

Остави Коментар