Беровски регион

Вила „Lake Palace“: Беровско езеро

Вила „Lake Palace“: Беровско езеро

Беровски регион Цена од:

1,400.00 ден

Кајак.мк ве запознава со вилата „Lake Palace“ која се наоѓа на Беровско езеро. Според она што нашиот тим успева да го дознае од сите оценки од гостите во објектот, ова место особено се порепорачува на млади парови кои сакаат романтика и авантури.

Вклучено во цена:

  • Најниска цена за соба со брачен кревет за две лица
  • Ноќевање
  • Греење
  • Wi-Fi
  • Двор со скара
  • Паркиг
  • ТВ
  • Надворешна кујна за подготовка на храна

Не e вклучено во цена:

  • Транспорт до вилата

Кајак.мк ве запознава со вилата „Lake Palace“ која се наоѓа на Беровско езеро. Според она што нашиот тим успева да го дознае од сите оценки од гостите во објектот, ова место особено се порепорачува на млади парови кои сакаат романтика и авантури.

Во описот на ова вила стои дека паркинг има за секого, Wi-Fi е бесплатно, а гостите можат да уживаат во заедничка дневна, градина во која има скара. 

Локацијата на вилата е оценета со оценка од 9,2 особено паровите.

Кајак.мк пред да ја посетите вилата ве информира да се запознаете со патот, условите на патот при патување, бидејќи надоаѓа есен, период на дожд, што значи дека мора секогаш да се патува подготвен и со соодветно возило. 

Коментарите на гостите пишуваат дека местото е одлично, планинско место, вилата е опремена со се, секаков прибор во кујна, топла вода од соларно греење, централно греење и греалки во собите. 

Повеќето од гостите споменуваат дека сопственикот на вилата Александар е доста културен и услужлив. Дел од гостите имаат забелешка за водата, а дел за патот до самата вила. 

Повеќе информации и резервации можете да добиете на: 071 373 263Остави Коментар