Апартман во Стар Дојран

Dojran
Price from:

2,000.00 ден

Included in price:

  • Цената за наем на апартманот се движи од 2000-2500 денари за ноќ
  • Цената варира во завинсот од бројот на ноќевања и период
  • Греење/Ладење
  • ТV/Wi-Fi

Not included in price:

  • Транспорт до сместувањето
  • Храна

Апартманот располага со 2 спални соби, 2 брачни кревети и 1 поединечен кревет.


Max. Capacity : 5
Beds : 5
Check In : 13:00
Check Out : 10:00
Air Conditioned
Parking
Wi-Fi
Clean Air

Апартманот е опремен со купатило, во секоја соба телевизор, кабловска телевизија, целосно опремена кујна, трпезариска маса со 5 столици,купатило со бојлер и фен, пегла,тераса со поглед кон езеро и гарнитура за седење,паркинг

Апартманот има Wi-Fi.

Апартманот има приватен паркинг.

Максималниот капацитет за сместување е 5 лица.

Во околината има други приватни објекти и спортско игралиште.

Сместувањето се наоѓа во мирна околина.

Check in: 12:00-13:00 часот
Check out: 10:00-11:00 часот

Клучот го подига жена задолжена за прием на гости.

Постелнината и пешкирите се менуваат на секои 7 дена.

Сместувањето се наоѓа во околината на граничниот премин Дојран, FreeShop, плажата, паркот, пазар, маркет, барови и ресторани.

Сместувањето не дозволува влез на домашни миленици, а има простор за остава на велосипеди.

Leave a comment

If You Have Visited This Accommodation