Битолски регион

Green apartments: Пелистер

Green apartments: Пелистер

Битолски регион Цена од:

3,382.00 ден

Вилата и апартманите се наоѓаат во село Магарево, во Националниот парк Пелистер, 9 км од градот Битола.

Вклучено во цена:

  • Намем на апартман за 4 лица од ноќ
  • Цената е генерирана и варира
  • Греење/Ладење
  • Wi-Fi
  • Паркинг
  • Доручек

Не e вклучено во цена:

  • Транспорт до сместувањето

Вилата и апартманите се наоѓаат во село Магарево, во Националниот парк Пелистер, 9 км од градот Битола. 

Во објектот има четири пространи апартмани. Во апартманите има една спална соба, една дневна и една бања, а во дел и кујна. Куќата има двор. 

Куќата е опремена со wi-fi.

Опремени се со тераса, апартманите имаат ТВ со рамен екран и приватна бања со када или туш. Некои единици имаат и кујна опремена со машина за миење садови.

Вилата служи и доручек.

Вилата нуди опција за изнајмување на велосипеди. 

Сместување од: 14:00-17:00
Одјавување од: 09:00-10:00

Телефон за резервација: 075 458 639


Остави Коментар