Вила и апартмани Природа: Беровско езеро

Беровски регион
Цена од:

1,600.00 ден

Апартманите се наоѓаат на 200 метри од беровско езеро и од патеката на езерото. Контакт: 072 254 134


Макс. Капацитет : 20
Кревети : 20
Check In : 12:00
Check Out : 11:00
Климатизирано
Паркинг
Wi-Fi
Чист Воздух

Вклучено во цена:

 • Цените варираат во зависност од структурата на гости и бројот на ноќевања
 • Греење/Ладење
 • Приватен паркинг
 • ТВ
 • Wi-Fi
 • Пешкири

Не е вклучено во цена:

 • Транспорт до вилата
 • Храна

Вила и апартмани ,,Природа" е лоцирана на Беровско езеро. Раа располага со вила за 6 лица: опремена со 3 спални, дневен престој, wc и кујна, тв и wi-fi.
Исто така, располага и со 5 апартмани од кои 3 се за по 2 лица и 2 апартмана за по 4 лица.
Апартманите се опремени со спални, посебни кујни, посебни тоалети и сопствени тераси.
Опремено е со приватен паркинг.

Вилата има капацитет за 20 лица.
Се наоѓа во близина на езерото и е опколена со дрвја и зеленило. Таа има голем двор каде би можеле да си играат и децата.
Има летниковец со скара, печењара и фурна.

Клучот се подига од домаќините.
Се менува постелнината на гостите кога се повеќе од 2-3 ноќевања по нивно барање.
Во близина е и шеталиштето околу езерото на 600 метриЦените се:   1200 денари од вечер за 2 лица

                      2400 денари за четири лица

                      3600 денари за цела вила за 6 лица

                      2000 денари еден апартман за семејство

                      1600 денари за апартман за 3лица

Тел. Број за резервации: 072 254 134 

Остави Рецензија

Доколку го имате посетено ова сместување

Коментари

 • Билјана С.

  19.01.2023 18:43

  Убави пространи и чисти соби, има сопствен паркинг, летниковците надвор се одлично опремени, му благодариме на Иван и фамилијата за прекрасниот прием.

 • Goran Stojanovski

  28.07.2022 16:17

  Ве молам цена за 2 ноќевања за семејство. 3 члена. Дете од 7 години. За 12 и 13 Август Имаме и милениче. Мало кученце собно. Благодарам

 • Sofija Pavlova

  07.09.2021 14:41

  Cena za dvajca vozrasni I devojce od 6god od 25 do 26 septemvri za 2veceri