Хотел Прага: Горно Лакочереј

Охридски регион

Хотелот се наоѓа во село Горно Лакочереј на 9 километри од центарот на Охрид.


Макс. Капацитет : 36
Кревети : 36
Check In : 11:00
Check Out : 10:00
Pet Friendly
Климатизирано
Паркинг
Wi-Fi
Базен
Чист Воздух

Вклучено во цена:

  • Цената од ноќевање за 2 лица со појадок е 2500 денари
  • Цената варира во зависност од периодот и бројот на ноќевања
  • Греење/Ладење
  • TV/Wi-Fi
  • Паркинг

Не е вклучено во цена:

  • Транспорт до сместувањето
  • Храна

Хотелот се наоѓа во село Горно Лакочереј на 9 километри од центарот на Охрид.

Хотелот располага со 12 соби во кои има една спална соба и еден брачен кревет.

Собите се опремени со купатило, клима и TV.

Хотелските соби немаат кујна.

Хотелот има Wi-Fi.

Хотелот има приватен паркинг.

Максимален капацитет на гости е 36 лица.

Хотелот се наоѓа во селска средина.

Хотелот има надворешен летен базен.

Со супер соседство.

Check in: 11:00 часот
Check out: 10:00 часот

Клучот се подига на рецепција.

Постелнината и пешкирите се менуваат на секои 3 дена.

Сместувањето дозволува влез на домашни миленици и има простор за остава на велосипеди.

Контакт за резервација: 079319782

Остави Рецензија

Доколку го имате посетено ова сместување