Вилата се наоѓа во стариот дел на градот Охрид.


Макс. Капацитет : 32
Кревети : 32
Check In : 14:00
Check Out : 10:00
Климатизирано
Паркинг
Wi-Fi
Чист Воздух

Вклучено во цена:

  • Двокреветна соба без поглед на езеро почнувајќи од 2000 денари за двајца, со вклучен доручек

Не е вклучено во цена:

  • Транспорт до сместувањето
  • Храна

Објектот располага со 12 соби, 8 трикреветни (брачен кревет + софа на спуштање), 4 двокреветни (twin соби)

Собите располагаат со тоалет, фрижидер и клима.

Објектот има една заедничка кујна на 4 соби.

Објектот има Wi-Fi.

Објектот има приватен паркинг.

Максималниот капацитет за сместување е за 32 лица.

Во околината има борова шума, ресторани, Билјанини извори.

Соседството е мирно и тивко.

Check in: 14:00 до 23:00 часот
Check out: 10:00 часот

Клучот се подига од сопствениците.

Пешкирите се менуваат на 3 дена, постелнината се менува доколку престојот е подолг од 7 дена.

Сместувањето не дозволува влез на домашни миленици, а има простор за остава на велосипеди.

Контакт: 070304045 или 071426411

Остави Рецензија

Доколку го имате посетено ова сместување