Апартмани Ристески: Љубаништа

Охридски регион
Цена од:

2,460.00 ден

Апартмани Ристески: Љубаништа Контакт за резервација: 071369900


Макс. Капацитет : 30
Кревети : 30
Check In : 10:00
Check Out : 11:00
Pet Friendly
Климатизирано
Паркинг
Wi-Fi
Чист Воздух

Вклучено во цена:

  • Апартмани за 3 лица- цена 55 евра од ноќ
  • Апартмани за 4 лица- 60 евра од ноќ
  • Апартмани за 2 лица- 40 евра (со поглед на планина)
  • Апартмани за 2 лица- 45 евра (со поглед кон езеро)
  • Во цената е вклучен појадок во ресторан Осторво
  • Ладење/Греење
  • ТВ/Wi-Fi
  • Паркинг

Не е вклучено во цена:

  • Транспорт до сместувањето
  • Ручек и вечера

Апартманите Ристески се наоѓаат во Љубаништа.

Вилата располага со 11 апартмани. Сите апартмани имаат сопствено купатило и тоалет.

Апартманите за 4 лица располагаат со мала кујна.
Објектот има
Wi-Fi.
Максимален капацитет е за 30 лица.

Check in: 10:00 часот
Check out: 11:00
часот

Ако гостите се задржат на повеќе од 3 дена се менува постелнината и пешкирите.
Сместувањето дозоволува влез на домашни миленици и има простор за оставање на велосипеди на безбедно место.

Гостите имаат лежалки за користење бесплатно на самата плажа.

Гостите ги сместуваат и испраќаат домаќините на апартманите.

Цените се со вклучен појадок во ресторан Острово.


Контакт за резервација: 071369900

Остави Рецензија

Доколку го имате посетено ова сместување