Villa Bella: Елешец Охрид

Охридски регион
Цена од:

13,530.00 ден

Villa Bella: Елешец Охрид

Вклучено во цена:

 • Цена од ноќ со вклучен појадок
 • Ладење/Греење
 • ТВ/Wi-Fi
 • Приватен паркинг
 • Користење базен

Не е вклучено во цена:

 • Транспорт до сместувањето
 • Храна

Вила Бела: Елешец

Вилата се наоѓа во населба Елешец, располага со 5 апартмани, 4 апартмани со брачен кревет, 1 апартман со брачен кревет + единечен, сите поседуваат клима уреди, интернет и телевизија.

Нема кујна во апартманите.

Вилата е опремена со Wi-Fi и има доволно паркинг за сите соби.

Максималниот капацитет на лица сместени во апартманите е 11 возрасни.

Има можност за организирање прослави и забави на отворено до 200 лица.

Околината е поглед на езерото од сите апартмани и тераси, поглед кон планината галичица.

Во близина на објектот нема население и е прилично мирно.

 

Check out: 12:00 часот
Check in: 14:00
часот

Клуч за сместување гостите го подигнуваат од самата вила.

Постелнината и пешкирите се менуваат на 3 дена, а доколку се јави потреба може и секојдневно.

Вилата дозволува влез на домашни миленици и има простор за остава на велосипеди на безбедно. 


Контакт: +38976212070

Остави Коментар

Коментари

 • Vane Dimitrov

  10.07.2022 19:34

  Zdravo , Nie sme 11 luge , ovaa cena sto ja pisuva e od den za cela vila ili kako potocno ?

 • Димитар Танов

  06.06.2022 14:06

  Здраво, како ви е слободна вилата за викендите во месец Јуни? Разгледуваме опција да дојдеме неколку пара на еден (продолжен) викенд. Поздрав, Димитар