Охридски регион

Вила Forest Paradise: Пештани

Вила Forest Paradise: Пештани

Охридски регион Цена од:

10,000.00 ден

Разговарај на Viber

На врвот на Пештани се наоѓа вилата „Forest Paradise“ која можете да ја резервирате онлајн.

Вклучено во цена:

  • Цена за наем на цела куќа
  • Цените варираат во зависност од периодот и бројот на ноќевања
  • Паркинг
  • Wi-Fi
  • Клима
  • Греење
  • Машина за алишта
  • Кабловска

Не e вклучено во цена:

  • Транспорт
  • Храна

Вилата се наоѓа во Пештани, Охрид.

Таа располага со 2 дневни соби и 4 спални соби. Креветите се брачни.

Апартманите се целосно опремени. Во нив има 2 внатрешни кујни во куќата и две надворешни. Внатрешните кујни се целосно опремени.

Вилата има wi-fi.
Располага со свој приватен паркинг кој го има пред самата вила. Максималниот капацитет е за 10 лица. Во околината се наоѓаат повеќе ресторани, аптека и маркети.

Вилата Forest Paradise ви нуди неверојатен поглед од вашата тераса кон Охридското Езеро, планината Галичица и прекрасното Пештани.

Исто така, покрај самата вила поминува мала река, покрај која има простор за одмор, кое е дефинитивно совршено место за утринско кафе.

Villa Forest Paradise има огромна зелена градина, има 4 големи тераси со поглед кон езерото и планина, исто така вилата има затворена тераса со камин во рустичен стил, а исто така има и камин на отворено кој е идеален за подготовка на вашата храна.

Дневните соби се модерно уредени и во целост опремени за вашите потреби. Villa Forest Paradise ви нуди: Комфор, удобност и квалитет и секако најбитното да се чувствувате како дома. Таа се наоѓа во тивка област и е највисоката точка во Пештани. Соседството на вилата е тивко.

Сместувањето е по 13.00 часот.
Објавувањето е до 10.00 часот.

Клучот се подига од домаќинот, којшто е секогаш тука да помогне за било што.

Дозволено е чување на миленици само во дворот, но не и во внатрешните простории на вилата. Вилата има простор за чување на велосипеди.

Пештани има одлична географска положба. Се наоѓа помеѓу Охрид и Св. Наум. Исто така во близина на вилата е и музејот на вода "Заливот на коските" оддалечен само 4 км од Пештани. Секако тука е и националниот парк Галичица.

На подолг период се менуваат пешкирите и постелнините.

Ова вила може да ја изнајмите на три начини и тоа:
Како цела вила која изнесува 170 евра
Апартман на прв спрат кој изнесува 70 евра и апартман на втор спрат кој изнесува 100 евра.

Телефонски број за резервации: 071 246 613
E-mail: [email protected]

Остави Коментар