Сместувањето се наоѓа на плажа Претор.


Макс. Капацитет : 22
Кревети : 22
Check In : 13:00
Check Out : 10:00
Pet Friendly
Климатизирано
Паркинг
Wi-Fi
Базен
Чист Воздух

Вклучено во цена:

 • Цените се движат од 1500 до 2500 ден за ноќевање, во зависност од периодот и видот на апартман.
 • Цените се однесуваат за наем на цел апартман, не по лице.
 • TV/Wi-Fi
 • Паркинг
 • Ладење

Не е вклучено во цена:

 • Транспорт до сместувањето
 • Храна

Располага со апартмани за 2 лица и соби за 4 лица. Собите се со брачен кревет или брачен кревет + 2 поединечни кревети/ лежај на развлекување.

Апартманите располагаат со целосно опремена мини кујна со решо, фрижидер и умивалник, телевизор, wi-fi, клима уред, сопствено купатило со туш кабина, сопствена тераса.

Сместувањето има бесплатен wi-fi.

Има голем приватен и бесплатен паркинг во дворот.

Максималниот капацитет е за 22 лица.

Сместувањето се наоѓа во мирна и тивка област, совршено за одмор на парови или семејства со мали деца.

Check in: 13:00 часот
Check out: 10:00 часот. Но постои можност за договор за терминот за прием и одјава

Клучот се подига од сопствениците на апартманите.

Сместувањето дозволува влез на домашни миленици и има простор за остава на велосипеди.

Контакт за резервација: 075 421 262

Остави Рецензија

Доколку го имате посетено ова сместување

Коментари

 • Мирјана Денковска

  12.07.2023 15:35

  Прекрасно место, убаво средено, простор има за сите гости, убава природа, поглед кон езеро, одлични домаќини, РЕЛАКС е правото име за местото. Повторно ќе одиме.

 • Blagojce Jovanoski

  10.07.2023 18:15

  Samosto se vrativme i iskreno planirame povtorno da dojdime, makar na vikend. Mestoto e mnogu ubavo, smestuvanjeto e super, ima se sto e potrebno za udoben odmor. Nas ni bese najbitno da e soodvetno za deca i toa i go dobivme. Najgolem bonus se bazenite, kade posle plaza go pominuvavme ostatokot od vremeto. Decata go obozavaa, imase bas golema zelena povrsina za igra, nisalki, sovrseno za tie da si bidat zafateni vo igra celo vreme. Sopstvenicite se bas ljubezni i prijatni. Nie bevme na kratok prodolzen vikend, ama go stavivme na lista za redoven odmor ili vikend.

 • Anita Janopulos Keskovska

  09.07.2023 23:29

  14 jyli do 16 jyli vikendov dali imate sloboden aprtman za tri lica so edno bebe?

 • Goran Davchev

  25.04.2023 21:58

  Здраво, дали имате слободни 4 креветни апартмани за 1.мај викендов? Позз