Беровски регион

Вила Наџински

Вила Наџински

Беровски регион Цена од:

1,000.00 ден

Вилата се наоѓа помеѓу Берово и селото Смојмирово. Располага со 5 двокреветни соби. Три соби со брачен кревет (180x200)

Вклучено во цена:

  • Цена за наем на едно студио за 2 лица од ноќ
  • Цената за наем на цела вила е 5000 денари од ноќ
  • Wi-Fi
  • Паркинг
  • ТВ
  • Мини Бар
  • Греење/Ладење

Не e вклучено во цена:

  • Транспорт до сместувањето
  • Храна

На 2 километри од градот Берово, во една од најчистите области се наоѓа вила Наџински. За секој кој сака да ужива во чистиот воздух, а притоа да го истражува овој предел од Македонија, може да резервира сместување во ова вила. Она што ја прави уникатна вилата е огромниот простран двор за кој би рекле „бесконечен“.

Вилата се наоѓа помеѓу Берово и селото Смојмирово. Располага со 5 двокреветни соби. Три соби со брачен кревет (180x200)
Две соби се по два единечни кревети кои може да се спојат. 
Собите располагаат со TV, Wi-Fi, мини бар, фрижидерче и сопствено купатило. 
Вилата располага со сопствен паркинг и огромен двор со многу зеленило. 

Капацитетот е 10 лица.
Сместувањето е од 12:00 часот, а одјавувањето е во 11:00 часот.
Гостите ги сместува сопственикот и им дава клуч, каде воедно ги запознава со вилата. 

Доколку престојот биде подолг од 7 дена, постелнината може да се промени на петтиот ден. 

Телефонски број за резервации: 078 290 969.

Остави Коментар