Вила Кочески: Апартмани во Пештани

Охридски регион
Цена од:

1,200.00 ден

Апартмани во Охрид Сместување во Охрид


Макс. Капацитет : 25
Кревети : 25
Check In : 12:00
Check Out : 10:00
Pet Friendly
Климатизирано
Паркинг
Wi-Fi

Вклучено во цена:

  • Најниска цена за наем на апартман за 2 лица од ноќевање
  • Цените се истакнати во опис
  • Цените варираат во зависност од периодот и бројот на ноќевања
  • ТВ/Wi-Fi
  • Паркинг со видео надзор
  • Греење/Ладење

Не е вклучено во цена:

  • Транспорт до сместувањето
  • Храна

Вила Кочески се наоѓа во Пештани на 50 метри од езерото и на 150 метри од центарот.

Вилата располага со 8 апартмани, од кои 2 се двокреветни, три се трокреветни и три се четририкреветни со фанцуски лежај.

Апартманите располагаат со сопствено WC и купатило.

Опремени се со TV, кујна со садови, мини шпорет, фрижидер и маса со столови. Вилата има заедничка плинска скара со заеднички простор за дружење.

Вилата има Wi-Fi, сопствен паркинг со видео надзор.

Капацитетот е за 25 лица. Во околината има продавница, ресторани, цркви и багремова шума.

Во пошироката околина на 2 километри се наоѓа „Музејот на вода“. На 500 метри хотел Десарет, на 15 километри Св. Наум, на 2 километри Камп Елесец и Градиште.

Вилата се наоѓа во мирно место, со мирно соседство без сообраќај и бука.

Check in: 12:00 часот
Check out: 10:00
часот.

Влезот во вилата е електронски со чипирани картички.

Доколку гостите се задржат повеќе од 7 ноќевања се менува постелнината и пешкирите.

Цени:

Двокреветен апартман: 1200 денари
Трокреветен апартман
: 1800 денари
Четирикреветен апартман
: 2400 денари

Вилата дозволува влез на домашни миленичиња

Има место каде може да се остават велосипеди.

Можност за рент на кола, скутер, велосипед, кајак или суп даски.

Контакт: 070 258 333

Остави Рецензија

Доколку го имате посетено ова сместување